Z ostatniej chwili

Najcenniejsze skarby ziemi – w Hali Sportowej Częstochowa

2022-11-21 11:46:43 informacje
img

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości zostanie w najbliższy weekend zorganizowana w Hali Sportowej Częstochowa – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Wydarzenie przyciąga koneserów pięknych kamieni nie tylko z terenu Częstochowy, ale całego regionu.

Drogocenne kamienie i minerały oprawione w pierścionki, kolczyki, bransolety i sznury korali będzie można podziwiać i kupić 26–27 listopada w HSC przy ul. Żużlowej 4 od 10.00 do 18.00

Będzie to okazja, by kupić elegancki i wartościowy świąteczny prezent oraz zdobyć wiedzę na temat minerałów i szlachetnych darów natury wydobytych z wnętrza ziemi.

– Giełda przyciąga zarówno znawców i miłośników minerałów, jak i entuzjastów ceniących urok wyjątkowej biżuterii. To okazja, by spotkać kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów z kraju czy zagranicy, z którymi można porozmawiać i zgłębić wiedzę na temat ich kolekcji, a także zobaczyć
okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne. Wystawcy zaprezentują też skamieniałości, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne, rękodzieło artystyczne, oryginalne wyroby jubilerskie i unikatowe ozdoby – mówią organizatorzy wydarzenia.

Bilety na giełdę kosztują 10 i 15 zł. Dzieci do 5. roku życia wchodzą bezpłatnie. Giełda została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.017 seconds.