Mieszkanki i mieszkańcy Częstochowy jak co roku latem mogą zgłaszać swoje uczestnictwo w konkursie na najładniej ukwiecony balkon – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Konkurs adresowany jest do właścicieli balkonów/loggii z wykorzystaniem zieleni, kwiatów oraz naturalnych elementów dekoracyjnych w budynkach wielorodzinnych.
Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10 x 15, złożyć je osobiście w Wydziale Kultury i Sportu przy al. NMP 45a lub w wersji elektronicznej przesłać na skrzynkę mailową estetyka@czestochowa.um.gov.pl bądź pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury i Sportu, al. Najświętszej Maryi Panny 45 a, 42-217 Częstochowa (z dopiskiem „KONKURS – BALKON”). Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń mija 14 sierpnia.
Dla właścicieli najładniej ukwieconych balkonów/loggi przewidziano nagrody pieniężne:
I miejsce – 900 zł (brutto)
II miejsce – 600 zł (brutto)
III miejsce – 500 zł (brutto)
Karty zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu znajdują się w załącznikach na stronie https://www.czestochowa.pl/najladniej-ukwiecony-balkon-20252
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta