Z ostatniej chwili

Niedziela na Festiwalu „Czytaj!”

2022-09-04 11:03:24 informacje
img


Niedziela jest drugim dniem Festiwalu Dekonstrukcji Słowa „Czytaj!” - imprezy, która zachęca do kontaktu z lekturą poprzez rozmaite atrakcyjne działania.
Dziś, w niedzielę 4 września, na Festiwalu:
16.00 - MOŻE WSZYSTKO JEST TAKIE, JAK WYGLĄDA. WYSTAWA - wynik open calla ogłoszonego w lipcu. Zobaczycie na niej prace w najróżniejszych technikach, które są twórczą interpretacją słów hasła, które przyświecało nam w tym roku, a które jest wyimkiem z Granicy Zofii Nałkowskiej. Miejsce: ul. Krakowska 11
18.00 - ZAUCHA. ŻYCIE, BIERZ MNIE. SPOTKANIE Z JARRKIEM SZUBRYCHTEM - rozmowa z autorem opowieści o życiu utalentowanego polskiego wokalisty. Opowieści, o tym, jak kolorowe bywało życie w PRL-owskiej szarej rzeczywistości. I jak to się w ogóle stało, że obiecujący sportowiec porzucił marzenia o Igrzyskach Olimpijskich na rzecz śpiewania Miejsce: Klubokawiarnia Nank (al. Kościuszki 2A)
20.00 - ZAPISKI NA WIELU PUDEŁKACH. KONCERT ZESPOŁU KORINE SKY RIOT - koncerty Korine Sky Riot to już festiwalowa tradycja. Jak zawsze - nieprzewidywalne, eksperymentalne i hipnotyzujące. W tym roku muzycy zdekonstruują słownie i muzycznie eseje Zapiski na pudełku od zapałek Umberto Eco. Miejsce: Klubokawiarnia Bank (al. Kościuszki 2A)

Page generated in 0.0155 seconds.