Z ostatniej chwili

Nowa funkcja w systemie SISMS BLISKO

2022-07-12 13:53:01 informacje
img

SISMS BLISKO jest narzędziem umożliwiającym częstochowiankom i częstochowianom otrzymywanie w trybie ciągłym praktycznych informacji związanych z codziennym życiem – przypomina Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Od bieżącego tygodnia na tablicy wiadomości, zamiast dotychczasowego skrótu wyświetla się jej tytuł. Dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość ustawienia powiadomień push.

System został wdrożony w Częstochowie w kwietniu 2016 r. Aplikacja zdaje egzamin zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Dzięki SISMS BLISKO można dowiadywać się jednak także o zmianach w ruchu drogowym czy komunikacji miejskiej, wyłączeniach prądu czy awariach. Wiadomości informują również o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, bezpłatnych badaniach, gospodarce odpadami, działaniach policji, wydarzeniach w oświacie czy ofertach w Powiatowym Urzędzie Pracy. System dostarcza też informacji o akcjach społecznych prowadzonych przez sektor pozarządowy czy działaniach miasta na rzecz seniorek i seniorów. 

Informacje przekazywane są w formie SMS-ów, e-maili bądź wiadomości na SMS CLOUD na trzy platformy – Android, iOS i Windows Mobile.

Aplikację można pobrać poprzez stronę:

https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/54b0177f/Miasto-Częstochowa

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0164 seconds.