Z ostatniej chwili

Nowe opłatomaty

2022-07-05 11:07:02 informacje
img

Od 1 lipca w budynkach Urzędu Miasta przy ulicach Śląskiej i Waszyngtona funkcjonują nowe opłatomaty, w których można dokonywać opłat administracyjnych przelewem lub kartą – bez prowizji. Kartą można płacić także poprzez terminale płatnicze na stanowiskach obsługi interesantów – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Od 1 lipca działa nowa umowa na obsługę bankową między Bankiem Handlowym w Warszawie a Urzędem Miasta Częstochowy (jej zapisy będą obowiązywały do końca 2023 r.). Obecnie w Urzędzie Miasta nie ma już możliwości zapłaty należności gotówką.  

Wpłat gotówkowych za urzędowe czynności administracyjne, bez dodatkowych opłat, można dokonywać na poczcie (we wszystkich placówkach wskazanych na stronie internetowej Poczty Polskiej).

Bezgotówkowe płatności przelewem bankowym lub kartą płatniczą są możliwe we wspomnianych nowych opłatomatach zlokalizowanych w budynkach UM przy ulicach Śląskiej 11/13 i Waszyngtona 5. Z płatności kartą można skorzystać także poprzez terminale płatnicze na wyposażonych w nie stanowiskach obsługi interesantów.  

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0154 seconds.