Z ostatniej chwili

Oddychamy dla WOŚP

2024-01-24 12:53:01 informacje
img

W warsztacie oddechowym „Oddychamy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” można będzie wziąć udział w piątek 26 stycznia 2024 przy ul. Wilsona. Początek o godz. 18.00.

Warsztat potrwa 3 godziny. Cały dochód z niego zostanie przekazany na WOŚP.

Na spotkaniu poznasz praktyki oddechowe, które będziesz mógł używać w sytuacjach stresowych, wymagających skupienia i uwagi, uspokoisz gonitwę myśli, zrelaksujesz się.

Poznasz oddech i jego wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu.

W PROGRAMIE:

– Ćwiczenia odczuwania i obserwacji oddechu – elementów niezbędnych do zrozumienia, na czym polega Inteligencja Oddechu. Ta praktyka nauczy cię odczytywać język, jakim komunikuje się twój oddech.

– Poznanie mocy pełnego oddechu. W tej części nauczysz się stabilizować jego przepływ oraz używać go do redukowania stresu i osiągania stanu relaksacji.

Składka na miejscu do puszki – wrzuć ile możesz lub ile chcesz

Potwierdź swoją obecność. Liczba miejsc jest ograniczona !!!

Zapisy - messenger lub sms - 538-200-513

Warsztat poprowadzi Krzysztof Lisiecki, Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego. Ukończył Profesjonalny trening Breathworker w Instytucie Oddechu prowadzonego przez Michała Godlewskiego, instruktor oddechu metodą dr. Buteyko. Akredytowany Coach w organizacji ICF, Bodyworker. Trener oraz absolwent wielu szkoleń i warsztatów rozwojowych, które wykorzystuje do pracy z klientami. Można go spotkać w Katowicach, Krakowie, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie oraz on-line, gdzie prowadzi warsztaty, spotkania i sesje oddechowe.

Page generated in 0.0215 seconds.