Z ostatniej chwili

Pielgrzymka żołnierzy - jak zmieni się organizacja ruchu

2022-08-12 14:16:03 informacje
img

W najbliższą niedzielę zabezpieczenie Pielgrzymki Wojskowej będzie się wiązać m.in. z zamknięciem dla ruchu odcinka ul. Targowej między godz. 6.00 i 16.00 – informuje Miejski Zarząd Dróg.
XXIX Piesza Pielgrzymka Wojskowa na Jasną Górę wejdzie do miasta 14 sierpnia – czyli w nadchodzącą niedzielę. Jej zabezpieczenie spowoduje – jak co roku – konieczność wprowadzenia pewnych zmian w organizacji ruchu.
I tak 14 sierpnia – między godz. 6.00 i 16.00 – dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ul. Targowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Mirowską do skrzyżowania z ul. Strażacką.
Ponadto nie będzie możliwe parkowanie na jezdni przy ul. Mirowskiej – na odcinku od Miejskiego Szpitala Zespolonego do skrzyżowania z ul. Targową.
Z kolei na ulicach centrum Częstochowy, w otoczeniu klasztoru na Jasnej Górze należy liczyć się ze zwiększonym natężeniem ruchu.
Miejski Zarząd Dróg, biorący udział wraz z innymi miejskimi jednostkami w zabezpieczeniu pielgrzymki, prosi użytkowniczki i użytkowników dróg o wyrozumiałość, przepraszając za przejściowe utrudnienia w ruchu.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0163 seconds.