Z ostatniej chwili

Poszukiwani listami gończymi wpadli w ręce policjantów

2022-05-19 12:12:36 informacje
img

Kryminalni z referatu poszukiwań w trzy dni zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 43-latek był poszukiwany od kilku dni przez częstochowski wymiar sprawiedliwości, 46-latek przyjechał w odwiedziny do bliskich, a 59-latek został zatrzymany gdy oczekiwał na przyjazd autobusu. Przestępcy trafili już do aresztu – informuje częstochowska Policja

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniami osób ukrywających się przed organami ścigania, w niedzielę zatrzymali w centrum miasta 43-latka, który od kilku dni był poszukiwany listem gończym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Prawie rok spędzi w więzieniu.

W poniedziałek zatrzymali 46-latka, który był poszukiwany 2 listami gończymi za znęcanie się i niepłacenie alimentów. Kryminalni ustalili, że poszukiwany, ukrywający się w Holandii ma przyjechać do Częstochowy na rodzinną uroczystość do swoich bliskich. Został zatrzymany i osadzony w areszcie. Spędzi tam rok.

Wczoraj, w środę 18 maja kryminalni z referatu poszukiwań i zaginięć wytropili 59-latka poszukiwanego od kilkunastu dni listem gończym za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna został zatrzymany na przystanku autobusowym. Zgodnie z decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0208 seconds.