Z ostatniej chwili

Przyjechał do szpitala kompletnie pijany

2021-08-02 13:33:55 informacje
img

Przyjechał autem do szpitala po pomoc. Jego kiepski stan psychofizyczny nie pozostawiał żadnych złudzeń. Już na pierwszy rzut oka było widać, że mężczyzna jest pijany. Zareagował świadek –  powiadomił o tym fakcie mundurowych. Mieszkaniec gminy Żarki miał w organizmie ponad promil alkoholu. Stracił prawo jazdy – informuje myszkowska Policja.

O nietrzeźwych za kierownicą mówi się niemalże codziennie. Jednak wiele nowych przypadków potrafi wprawić w osłupienie. Tak właśnie było wczoraj, w niedzielę 1 sierpnia po godz. 9.00. Tym razem w myszkowskim szpitalu. Do środka wszedł mężczyzna, który chwilę wcześniej przyjechał na parking osobową mazdą. Mężczyzna poprosił medyków o pomoc, gdyż  przesadził z ilością wypitego alkoholu i potrzebował pomocy lekarskiej. Natychmiast zareagował inny pacjent, który widząc to, zadzwonił na Policję.

Na miejsce dyżurny jednostki skierował patrol drogówki. Mundurowi wylegitymowali mężczyznę i poddali go badaniu stanu trzeźwości. 36-letni mieszkaniec gminy Żarki miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadał za popełnione przestępstwo. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Page generated in 0.0154 seconds.