Z ostatniej chwili

Siatkarze Exact Systems Norwida celują w wygraną z BBTS-em

2021-10-14 12:30:09 informacje
img

Po dobrym spotkaniu z MKS-em Będzin siatkarze Exact Systems Norwid w sobotę ugoszczą BBTS Bielsko-Biała. Zawodnicy trenera Piotra Gruszki chcą wygrać z BBTS-em i odnieść 3. ligowe zwycięstwo.

Rozgrywki w Tauron 1 Lidze rozkręcają się z tygodnia na tydzień. Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa mają za sobą 4 rozegrane spotkania. Pierwsze 3 kolejki częstochowianie rozegrali u siebie. Odnieśli dwa zwycięstwa i doznali jednej porażki. W ostatnim swoim spotkaniu Exact Systems Norwid walczył w Będzinie z MKS-em, który jest spadkowiczem z Plus Ligi i liderem Tauron 1 Ligi. Siatkarze trenera Gruszki w Będzin Arena zdobyli tylko punkt, ale przy odrobinie szczęścia mogli się pokusić o zwycięstwo...

Mecz z BBTS-em nie będzie łatwy, ale po dobrym występie w Będzinie Exact Systems Norwid powinien powalczyć o zwycięstwo. W poprzednim sezonie częstochowianie pokonali u siebie BBTS i dzięki temu zajęli 4. miejsce po rundzie zasadniczej. Teraz częstochowscy siatkarze powinni zmobilizować się i powalczyć o zwycięstwo. Częstochowianie w 4 meczach „zgubili" już 6 punktów. Dlatego trzeba gromadzić punkt, by piąć się w ligowej tabeli. Obecnie Exact Systems Norwid ma na koncie 6 punktów i zajmuje 7. miejsce w Tauron 1 Lidze.

Sobotni mecz w hali „Norwida” przy ul. Jasnogórskiej zaplanowano na godz. 17.00.

Foto: Exact Systems Norwid Częstochowa

Page generated in 0.0172 seconds.