Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami… i z Funduszem Górnośląskim

2023-05-30 11:46:10 informacje
img

Oferta dla firm w zakresie finansowania działalności i udziału w programach internacjonalizacji będzie tematem spotkania 1 czerwca w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Na spotkaniu będzie mowa o możliwościach pozyskania pożyczek inwestycyjnych i obrotowych oraz programach wsparcia w zakresie internacjonalizacji, eksportu i ekspansji śląskich firm na rynki zagraniczne. Opowiedzą o tym Wojciech Zbróg – zastępca dyrektora Wydziału Obsługi Pożyczek Funduszu Górnośląskiego S.A. oraz Zoriana Czajkowska – dyrektorka Wydziału Współpracy Zagranicznej Funduszu Górnośląskiego S.A. Swoją obecność zapowiedział też prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. 

Najbliższe „Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się w czwartek 1 czerwca o godz. 8.30 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, (ul. Wały Dwernickiego 117/121). Organizatorem jest Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. 

Uczestnictwo jest bezpłatne, ale wcześniej należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie ARR (zakładka „Śniadania z  przedsiębiorcami”). Trzeba to zrobić do wtorku 30 maja. 

Ewentualne pytania można kierować mejlowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie, dzwoniąc pod numerem tel. 34 360 56 88.

Fot. BIuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0162 seconds.