Z ostatniej chwili

Twórcy najlepszych prac

2024-01-19 13:18:27 informacje
img

Podczas poniedziałkowego Spotkania Noworocznego w Filharmonii Częstochowskiej poznaliśmy laureatki i laureatów Nagrody Prezydenta Miasta za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z promocją Częstochowy – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Do Klaudii Chabinowskiej powędrowało wyróżnienie – oraz czek na 1 tys. zł – za pracę inżynierską „Projekt koncepcyjny modernizacji skweru Solidarności w Częstochowie” powstałą na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Za pracę inżynierską „Opracowanie projektu techniczno-wykonawczego złożonych konstrukcji iluminacji świetlnych wpisanych w krajobraz urbanistyczny” powstałą na Uniwersytecie Jana Długosza, wyróżniono Marcina Wojtaka (także otrzymał czek na 1 tys. zł). Natomiast nagrodę główną za najlepszy doktorat – zatytułowany „Środki społecznego przekazu w ewangelizacji na przykładzie archidiecezji częstochowskiej w latach 2001-2021. Studium teologiczno-pastoralne” – powstały na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, wraz z czekiem na 3 tys. zł, odebrał ks. dr Krzysztof Gryz.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym na scenie sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej gratulowali prezydent Krzysztof Matyjaszczyk oraz przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Niesmaczny.
 

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0166 seconds.