Z ostatniej chwili

Upodobali sobie pastę do zębów

2021-05-20 13:12:47 informacje
img

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 35-letniego mieszkańca tego miasta, podejrzanego o kradzież sklepową. W ręce mundurowych wpadł również jego równoletni wspólnik. Złodzieje upodobali sobie pastę do zębów. Ich łupem padło ponad 50 sztuk popularnych produktów chemicznych. Rabusie usłyszeli już zarzuty. Jeden z nich odpowie jako recydywista - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Obaj 35-latkowie znani są miejscowym stróżom prawa już od dawna. To „zasługa” ich przestępczej działalności. Tym razem wpadli na kradzieży pasty do zębów. We wtorek około godz. 20.20 oficer dyżurny skierował policjantów z patrolówki na interwencję do jednego z myszkowskich marketów. Miało tam dojść do kradzieży sklepowej. Na miejscu stróże prawa zastali ujętego przez ekspedientkę złodzieja. 35-latek miał przy sobie 56 sztuk past do zębów. Jak się okazało, towar pochodził z kradzieży. Złodziej został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a warty ponad 600 zł łup wrócił na sklepowe półki do ponownej sprzedaży.
Wczoraj policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego  zatrzymali jego wspólnika. To mieszkaniec miasta. Obaj usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży, działając wspólnie i w porozumieniu. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Jeden z nich odpowie za to jako recydywista.

Page generated in 0.0155 seconds.