Z ostatniej chwili

W weekend Mirowska nieprzejezdna - prace jeszcze trwają

2021-12-17 13:46:40 informacje
img

Biuro Inżyniera Ruchu informuje, że do poniedziałku nieprzejezdna będzie ulica Mirowska na odcinku od Nadrzecznej do Kaczorowskiej wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Faradaya.

Zamknięcie spowodowane jest pracami bitumicznymi na całej długości i szerokości przebudowywanej ulicy. Wyznaczono objazdy przez Kaczorowską i Kopcową w obu kierunkach. W poniedziałek 20 grudnia wróci poprzednia organizacja ruchu obowiązująca w ostatnich tygodniach. 

 

Oto aktualne trasy dla linii nr 11, 13, 18, 21, 26, 27 i 28:

Linia nr 11 – od Cmentarza św. Rocha do Starego Rynku będzie kursować bez zmian, następnie ul. Nadrzeczną (powrót ul. Warszawską), al. Jana Pawła II, ulicami: Drogowców, Srebrną, Mirowską, Kaczorowską, Kopcową do ul. Faradaya i dalej bez zmian do ul. Legionów lub pętli Kusięcka KSSE.

Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

 

Linia nr 13 – od Wierzchowiska i Kiedrzyna do Starego Rynku będzie kursować bez zmian, następnie ul. Nadrzeczną (powrót ul. Warszawską), al. Jana Pawła II, ulicami: Drogowców, Srebrną, Mirowską, Kaczorowską, Kopcową do ul. Faradaya i dalej bez zmian do pętli Kucelin Szpital, Walcownia lub Huta Wydział Transportu.

Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

Linia nr 18 – od ul. Piłsudskiego do Starego Rynku będzie kursować bez zmian, następnie ul. Nadrzeczną (powrót ul. Warszawską), al. Jana Pawła II, ulicami: Drogowców i Srebrną do Mirowskiej i od Złotej Góry bez zmian, do pętli Batalionów Chłopskich z przejazdami przez ul. Hektarową.

Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

 

Linia nr 21 – od Dźbów KSSE Skorki do Starego Rynku będzie kursować bez zmian, następnie ul. Nadrzeczną (powrót ul. Warszawską), al. Jana Pawła II, ulicami: Drogowców, Srebrną, Mirowską, Kaczorowską, Kopcową do ul. Faradaya i dalej bez zmian do pętli Olsztyńska.

Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

 

Linia nr 26 – od Grabówki do Starego Rynku będzie kursować bez zmian, następnie ul. Nadrzeczną (powrót ul. Warszawską), al. Jana Pawła II, ul. Drogowców do Srebrnej i dalej bez zmian do pętli Bursztynowa, Mirów Pegaz lub Siedlec.

Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

Linia nr 27 – od Gnaszyn Dospel do Starego Rynku będzie kursować bez zmian, następnie ul. Nadrzeczną (powrót ul. Warszawską), al. Jana Pawła II, ulicami: Drogowców, Srebrną, Mirowską, Kaczorowską, Kopcową do ul. Faradaya i dalej bez zmian do pętli Kusięcka KSSE.

Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

 

Linia nr 28 – od Parkitki do Starego Rynku będzie kursować nadal przez al. Kościuszki i aleję Najświętszej Maryi Panny, następnie ul. Nadrzeczną (powrót ul. Warszawską), al. Jana Pawła II, ulicami: Drogowców, Srebrną, Mirowską, Kaczorowską, Kopcową do ul. Faradaya i dalej bez zmian do pętli Kucelin Szpital, Walcownia lub Huta Wydział Transportu.

Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

Page generated in 0.0236 seconds.