Z ostatniej chwili

We wtorek wtorek łapcie Mikołaja przed południem albo po południu

2022-12-05 22:00:32 informacje
img

6 grudnia brodaty, potężny gość w czerwonym kubraku odwiedzi w Częstochowie przynajmniej dwa miejsca publiczne – o godz. 10.00 klub „Stacherczak”, a o 17.00 – plac Biegańskiego - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.   
Mikołaj po raz 26. przyjął zaproszenie od Stowarzyszenia Speedway Fan Club Częstochowa. A zgodził się to zrobić tym chętniej, że z dzieciakami spotkają się przy okazji gwiazdy sportu i estrady związane z naszym miastem.
Impreza zacznie się w Klubie Muzycznym „Stacherczak” o godz. 10.00. Będzie można tam spotkać m.in. prezentera Irka Bieleninika, wokalistę Formacji Nieżywych Schabów Olka Klepacza czy wybitnego gitarzystę i autora piosenek Janusza „Yaninę” Iwańskiego. Wśród znakomitości sportu swój udział zapowiedzieli m.in. żużlowcy CKM „Włókniarz”, speedrowerzyści Lwów Avia Częstochowa, członek Aeroklubu Częstochowskiego i wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy Janusz Darocha, a także siatkarze i trenerzy Stanisław Gościniak oraz Piotr Gruszka.
Wór z prezentami będzie miał – rzecz jasna –  Mikołaj. Będą zabawy, konkursy, występy, ale i okazja, aby zrobić sobie z gośćmi pamiątkowe zdjęcie czy poprosić o autograf.  
Mikołaj odpowiedział też pozytywnie na zaproszenie Częstochowskiej Organizacji Turystycznej. O godz. 17.00 trzeba go wypatrywać na pl. Biegańskiego. Dzieci mogą tam liczyć na słodkości, obecność ekipy Śnieżynek, gry i zabawy.   

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0207 seconds.