Z ostatniej chwili

Wspólne biało-czerwone zdjęcie na urodziny Niepodległej

2022-11-10 14:08:24 informacje
img

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy zaprasza częstochowianki i częstochowian do wykonania wspólnego biało-czerwonego zdjęcia na pl. Biegańskiego jutro, w piątek 11 listopada o godz. 16.00.

11 listopada to najlepszy moment, by uczcić pamięć tych, którzy oddali życie za naszą ojczyznę. Dlatego z tej okazji już tradycyjnie zapraszamy mieszkanki i mieszkańców na pl. Biegańskiego, gdzie o godz. 16:00 wspólnie wykonamy pamiątkowe, biało-czerwone zdjęcie. Na miejscu rozdamy kotyliony, a zdjęcie umieszczone zostanie na naszym profilu fb, tak by każdy miał pamiątkę ze wspólnego świętowania – wyjaśnia członek stowarzyszenia

To już kolejne zdjęcie z tej okazji. W poprzednim roku akcja Stowarzyszenia spotkała się z dużym zainteresowaniem. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą flag oraz przybrania biało-czerwonych barw. Akcja ma na celu świętowanie dnia odzyskania niepodległości, ale również zachęcać do spędzania tego dnia wspólnie, ponad podziałami, przy rozmowach.

Uczestnicy mogą również dołączyć do akcji na profilu społecznościowym, gdzie utworzone zostało specjalne wydarzenie 

https://www.facebook.com/events/5633271506719970?ref=newsfeed

Page generated in 0.0141 seconds.