Z ostatniej chwili

Zderzenie trzech aut w Lipiu

2021-10-05 11:38:10 informacje
img

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 30 września na ul. Kasztanowej w Lipiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierowca audi, wykonując manewr wyprzedzania w rejonie skrzyżowania, doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym volkswagenem. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznali dziecko będące pasażerem vw oraz kierowca audi – informuje Policja

30 września ok. godz. 17:25 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Kasztanowej w Lipiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynikao, że jadący w kierunku Parzymiech, 39-letni kierowca audi, podczas manewru wyprzedzania w rejonie skrzyżowania, doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym volkswagenem, którym podróżował ojciec z 3-letnim dzieckiem. Po zderzeniu, pojazdy przemieściły się i uderzyły w passata, którego kierowca oczekiwał na wjazd z drogi podporządkowanej.

Kierowcy biorący udział z zdarzeniu byli trzeźwi, wszyscy są mieszkańcami powiatu kłobuckiego.

Na skutek wypadku obrażeń ciała doznali dziecko będące pasażerem vw oraz kierowca audi. Oboje z miejsca zdarzenia zostali zabrani do częstochowskiego szpitala.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz kłobuccy kryminalni pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0151 seconds.