Z ostatniej chwili

Zwiedzanie za pół ceny

2022-11-24 12:59:51 informacje
img

Muzeum Częstochowskie dołączyło do ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny”, która ma zachęcić do korzystania z rodzimych atrakcji turystycznych poza sezonem wysokim – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Kampanię organizują Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. W akcji mogły wziąć udział m.in. instytucje kultury, restauracje czy hotele, oferując swoim odbiorcom usługi w bardziej korzystnych cenach. Jej celem jest zachęta do podróżowania osób, które z różnych względów, także finansowych, nie korzystały z ofert turystycznych czy aktywnego wypoczynku krajoznawczego.

Do akcji włączyło się Muzeum Częstochowskie, które już w najbliższy weekend zaprasza do zwiedzania wszystkich swoich obiektów (oprócz Starego Ratusza) w promocyjnej cenie. 

Ponadto w sobotę 26 listopada w Galerii Dobrej Sztuki (al. NMP 47) odbędzie się zwiedzanie kuratorskie z Katarzyną Sucharkiewicz, która oprowadzi chętnych po wystawie „Sztuka Polska XIX i XX wieku”. Spotkanie pod hasłem „Ewolucja czy Rewolucja?” zaplanowano na 16.00.

Ilustracja: Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0143 seconds.