Z ostatniej chwili

Zwycięska seria Norwida

2022-12-08 10:50:16 informacje
img

Po niezbyt optymistycznym początku rozgrywek ligowych Exact Systems Norwid Częstochowa zaskakuje kibiców częstochowskiej siatkówki. Podopieczni trenera Leszka Hudziaka mogą poszczycić się wspaniałą serią 7 wygranych z rzędu (6 w spotkaniach ligowych i 1 w Pucharze Polski). Częstochowianie niesieni szczęśliwą serią znaleźli się na 4. miejscu ligowej tabeli, a do lidera brakuje im zaledwie 4 punktów.

* Podtrzymać dobrą passę

– Ostatnie wyniki, które osiągamy, pokazują, że nasza praca na treningach przynosi efekty. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przełożyliśmy tę pracę na boisko i zostaliśmy nagrodzeni serią 7 zwycięstw, którą dalej będziemy chcieli utrzymać zarówno w Pucharze Polski, jak i w meczu ligowym z KPS Siedlce. W imieniu całej drużyny chciałbym zaprosić naszych kibiców na sobotni mecz. Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne i bardzo za nie dziękujemy – mówi Rafał Sobański, kapitan błękitno-granatowych.

Częstochowianie już 10 grudnia o godz. 17.00 zawalczą o ósme zwycięstwo z rzędu. Błękitno-granatowi podejmą w Hali Sportowej Częstochowa zespół KPS Siedlce, który po 12 rozegranych kolejkach plasuje się na 7. miejscu tabeli. Zarząd i zawodnicy Norwida liczą na wspaniałą atmosferę podczas meczu i z radością zapraszają wszystkich sympatyków częstochowskiej siatkówki do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Zapewniają także, że na obecnych na meczu kibiców czeka moc atrakcji — stoiska z przekąskami, kącik dla dzieci przygotowany przez Fundację Bystrzak, dmuchany zamek oraz konkursy z nagrodami.

Page generated in 0.0176 seconds.