Z ostatniej chwili

ALEJE - TU SIĘ DZIEJE: Spektakl „TotoTitoTamto” i las w słoikach

2019-06-22 21:29:22 informacje
img

Spektakl „TotoTitoTamto” oraz warsztaty tworzenia lasu w słoikach to  propozycje w ramach akcji "Aleje - tu się dzieje" na niedzielę 23 czerwca. Odbędą się na pl. Biegańskiego. Początek o godz. 16.00.
TotoTitoTamto – jest familijnym spektaklem cyrkowym, osadzonym w klimacie komedii dell`arte. Piękne maski, umiejętności pantomimiczne oraz wspaniała muzyka zespołu Ethnogarden przeniosą widza w magiczny świat dawnego cyrku. Jednocześnie Widz będzie mógł przekroczyć granicę sceny, współuczestniczyć w spektaklu dzięki zastosowaniu scen interaktywnych. „TotoTitoTamto” to także okazja do podziwiania umiejętności cyrkowych artystów. Niejednoznaczne rekwizyty, gagi sytuacyjne oraz ciekawa fabuła zapewnią rozrywkę nie tylko dla najmłodszego widza. Spektakl wspaniale wpisuje się w przypadające na 23 czerwca święto – Dzień Ojca, podczas którego uczestnicy wezmą udział w wielkim cyrkowym przyjęciu, będą mogli wejść do świata gigantycznych mydlanych baniek, a następnie wziąć udział w warsztatach tworzenia lasu w słoiku.
Spektakl przygotowany przez Teatr Jednej Miny
Podczas warsztatów tworzenia lasu w słoiku uczestnicy będą mieli okazję stworzyć tzw. ogród w szkle – niecodzienną dekorację i ciekawą propozycję prezentu z okazji Dnia Ojca. Warsztaty są adresowane do całych rodzin.

Fot.: www.kidsinkrakow.pl/ materiały organizatora

Page generated in 0.03 seconds.