Z ostatniej chwili

Akademicka Częstochowa - nagrody za najlepszą pracę

2019-01-16 11:32:47 informacje
img

W minionym roku odbyła się kolejna edycja konkursu „Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z promocją Częstochowy”. Znamy już nazwiska laureatów - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Celem konkursu przeznaczonego dla absolwentów uczelni wyższych, realizowanego w ramach programu „Akademicka Częstochowa” jest m.in.: promocja nowatorskich rozwiązań projektowych i organizacyjnych w sferze rozwoju miasta oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Częstochowy jako jednostki gospodarczej, oświatowej i kulturalnej.
W kategorii Praca Inżynierska I nagrodę za pracę „Projekt wentylacji mechanicznej garażu podziemnego” otrzymała Adrianna Luter, a II za „Projekt modernizacji schroniska dla zwierząt” Anna Szczygieł.
W kategorii Praca Magisterska najlepsza była praca Renaty Tomczyk „Pomoc publiczna udzielana w podatku od nieruchomości na przykładzie miasta Częstochowy”. Drugą nagrodę za „Częstochowa w okresie międzywojennym - najważniejsze dzieła architektury użyteczności publicznej” dostała Olga Desperak.
W kategorii Praca Doktorska laureatką została Iwona Skrzypczyk-Gałkowska za pracę „Proza Ludmiły Marjańskiej”
Nagrody – po 5 tys. za I miejsce i 4 tys. za II - wręczono w Filharmonii Częstochowskiej podczas spotkania noworocznego Prezydenta Miasta w poniedziałek 14 stycznia.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

 

Page generated in 0.0294 seconds.