Z ostatniej chwili

Bartłomiej Mirecki zwycięża w Poznaniu!

2018-04-25 14:51:19 informacje
img

W miniony weekend na torze w Poznaniu odbyły się pierwsza i druga runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Bartek Mirecki wystartował w nich VW Golfem przygotowanym przez jego zespół - BM Racing Team. 
Po udanych kwalifikacjach Mirecki wystartował w sobotę w pierwszej rundzie WSMP. Od samego startu utrzymywał dobre, równe tempo i spokojnie dowiózł zwycięstwo do mety.
- Pierwsza runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski ułożyła się po mojej myśli - mówi Bartek Mirecki. - To pierwszy mój start w tym roku, więc była to też okazja do sprawdzenia swojej formy przed nadchodzącymi wyścigami Mistrzostw Europy, w których wystartuję za kierownicą formuły. Pracowita zima na siłowni i symulatorze przyniosła efekty i czuje, że jestem gotowy na walkę w Mistrzostwach Europy. Cieszę się, że znów mogłem pojawić się na torze w Poznaniu w roli kierowcy.
Zaplanowana na niedzielę druga runda WSMP nie była już tak szczęśliwa dla Bartka Mireckiego.
Awaria samochodu wykluczyła go z walki o drugie zwycięstwo tego weekendu.
BM Racing Team przygotowuje obecnie Formułę Renault, którą już w najbliższy weekend Bartek Mirecki wystartuje w I rundzie Mistrzostw Europy FIA CEZ. Zaplanowano ją na węgierskim torze Hungaroring.
Sponsorami BM Racing Team w sezonie 2018 są: RANAL, Sonax Polska, RallyShop.pl i KJKAuto.
Wyniki kierowców BM Racing Team, a także zdjęcia, filmy i transmisje na żywo można śledzić za pośrednictwem stron internetowych: www.facebook.com/bmracingteam, www.facebook.com/bartlomiejmireckiofficial
oraz www.instagram.com/bm_racing_team oraz www.bartekmirecki.pl. 

Page generated in 0.0324 seconds.