Z ostatniej chwili

Brutalnie pobił za zwrócenie uwagi

2018-09-19 11:41:40 informacje
img

Policjanci z Komisariatu I  zatrzymali 22-latka podejrzanego o pobicie przypadkowo napotkanego mężczyzny. Powodem miało być zwrócenie uwagi na temat jego niewłaściwego zachowania. Pokrzywdzony był bity i kopany, doznał poważnych obrażeń - informuje częstochowska Policja. 
Kilka dni temu oficer dyżurny z Komisariatu I otrzymał zgłoszenie interwencji na skwerku przy ul. Focha. Jak ustalili śledczy, 62-latek siedział na ławce ze znajomym. W pewnym momencie mieli zwrócić uwagę młodemu mężczyźnie, aby  nie załatwiał potrzeby fizjologicznej pod drzewem. Między całą trójką doszło wtedy do przepychanek i słownych pyskówek. 22-latek wpadł w furię. Bił i kopał obu mężczyzn. Zaatakowany 62-latek przewrócił się i złamał nogę. Na szczęście zareagowali przypadkowi świadkowie, którzy odciągnęli agresora i wezwali pomoc.
62-latek został przewieziony do szpitala, natomiast jego znajomy doznał niegroźnych obrażeń.
Zatrzymany 22-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu  doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Dodatkowo czyn ten ma charakter chuligański. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. 

Page generated in 0.2414 seconds.