Z ostatniej chwili

Wybiegaj Życie!

2020-09-08 12:51:30 informacje
img

Tylko do 15 września trwają zapisy do IV edycji Biegu Charytatywnego „Wybiegaj Życie!” na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej przy ul. Krakowskiej 45A. 

Bieg odbędzie się w niedzielę 20 września. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ odbywa się w formie „biegu wirtualnego”!
Pobiec może każdy z dowolnego miejsca na ziemi! Wystarczy dokonać pełnej rejestracji na stronie internetowej www.wybiegajzycie.pl, a pakiet startowy zostanie dostarczony do domu uczestnika.
Potem pozostaje już tylko pochwalenie się przebytym dystansem w postaci zdjęcia czy mapy trasy w specjalnie przygotowanym poście na Facebooku https://www.facebook.com/DLADZIECIZHOSPICJUM/ - do czego organizatorzy serdecznie zachęcają. 

Uczestnik ma pełną swobodę w doborze trasy. Udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani, niezależnie od wieku, którzy dokonają pełnej rejestracji.
Dystanse:
-400 m - dystans dziecięcy
-1 km (wszystkich, którzy nie zdecydują się na bieg - organizatorzy zapraszają na SPACER!)
-5 km (powstała dodatkowa opcja biegu z psem na 5 km!)
-10 km
- przejażdżka motocyklem na 5 km oraz 10 km
Co organizatorzy zapewniają każdemu zawodnikowi?
- pamiątkową opaskę na głowę
- pamiątkowy medal
- numer startowy
- dostarczenie pakietu startowego pod wskazany w formularzu adres (odbiór będzie również możliwy w Forma Fitness Klub Częstochowa, gdzie na uczestników będą czekać dodatkowe niespodzianki)

Page generated in 0.0161 seconds.