Z ostatniej chwili

City Cross Częstochowa

2019-09-27 15:41:31 informacje
img

W sobotę 28 września odbędzie się 7. edycja imprezy łączącej zawody biegowe z typowymi dla survivalu elementami terenowymi. Startujący będą musieli m.in. pokonać w ramach podbiegów 1000 schodów - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Częstochowski City Cross nie będzie piętrzył przed uczestniczkami i uczestnikami takich przeszkód jak coraz popularniejsze biegi „katorżników”. Ma być bowiem imprezą szeroko otwartą dla tych, co lubią biegać.

Kilka przeszkód na trasie zlokalizowanej w sąsiedztwie Hali Sportowej Częstochowa oraz Stadionu Miejskiego trzeba będzie jednak pokonać. Przede wszystkim trzeba będzie zaliczyć w ramach podbiegów 1000 schodów, przeskoczyć przez opony, pokonać przeszkody w postaci wraków samochodowych, przebiec przez środek autobusu przegubowego czy pokonać 300 metrów w hali.

Do współzawodnictwa mogą stanąć osoby, które ukończyły 13. rok życia, a w zawodach może wziąć udział maksymalnie 300 osób. Organizatorzy nie pobierają żadnej opłaty startowej. Wszelkie szczegóły na temat udziału w biegu można znaleźć na stronie http://citycross.czest.pl/ oraz na profilu imprezy na Facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/CzestochowaCityCross

Miejsce wydarzenia: Hala Sportowa Częstochowa (ul. Żużlowa 4). 

Biuro zawodów będzie czynne w godz. 13.00-15.30. Start biegu dzieci - godz. 15.00. Start biegu głównego - godz. 16.00.

 

Page generated in 0.0213 seconds.