Z ostatniej chwili

Dofinansowanie wynagrodzeń u przedsiębiorców

2018-10-04 16:01:41 informacje
img

Trwa nabór pracodawców zainteresowanych zorganizowaniem prac interwencyjnych dla bezrobotnych. Chętni mogą liczyć na zwrot części kosztów związanych z wypłatą wynagrodzeń - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
O organizację prac interwencyjnych może ubiegać się pracodawca z każdej branży (jeśli firma nie jest w stanie likwidacji i nie zalega z podatkami).
Bezrobotni kwalifikujący się do odbycia prac interwencyjnych u pracodawców mają kwalifikacje do pracy w szerokim zakresie branż.
Okres zatrudnienia subsydiowanego wynosi 4 miesiące, po którym pracownik jest u pracodawcy jeszcze przez minimum 3 miesiące w ramach okresu trwałości miejsca pracy.
Pracodawca, który zatrudnia osobę w ramach prac interwencyjnych skierowanych przez PUP, otrzymuje zwrot części kosztów, poniesionych na wynagrodzenia i składki ubezpieczeń społecznych (ok. 980 zł brutto brutto/miesiąc).
Pracodawcy zainteresowani udziałem w projekcie „Z nową pracą w lepszą przyszłość” proszeni są o niezwłoczny kontakt z biurem projektu:
Fundacja Dla Rozwoju, al. Kościuszki 13, 663 750534, znowapracawlepszaprzyszlosc@gmail.com.

Szczegółowe informacje: https://fdr.com.pl/%E2%AC%87%EF%B8%8F%E2%AC%87%EF%B8%8F%E2%AC%87%EF%B8%8F-pospiesz-sie-ograniczona-ilosc-miejsc/
Projekt „Z nową pracą w lepszą przyszłość” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Page generated in 0.0313 seconds.