Z ostatniej chwili

Dwa koncerty jako zapowiedź festiwalu

2021-08-13 17:01:37 informacje
img

Dwa koncerty – oba dzisiaj, w piątek 13 sierpnia – zapowiadają tegoroczną, 10. edycję Festiwalu Dekonstrukcji Słowa „Czytaj!”. Wystąpią: trzyosobowa ekipa Wszystko Jasne i Loża Masorza Dekegatura. Miejsce imprezy to Klubokawiarnia Pestka (II Aleja 37).

Wszystko Jasne — to ekipa Częstochowy, w której skład wchodzą: Cwany, Żuku i DJ K1. Na scenie działają od 2011 r., kiedy to ukazała się EPka "Vinyla Trzaski" w całości oparta na polskich samplach. W 2020 r. wydali album "Pogłosy" oraz rozpoczęli działalność kolektywu BLASK. Początek koncertu – o godz. 19.00.

Loża Masorza Delegatura to „przedstawiciele szlachty muzykalnej starającej łączyć się, co inksze elementy: chóry, skrecze, zwrotki, rymy, rytmy, beatboxy etc. etc. - ku ujarzmieniu jednego dupnego miuzikalu.
Wszystko, co kulomy, robimy dla Dobrej Bajery, coby Epopeja Placowa była właśc. złonaczonom, a gry językowe [pół]rozstrzygniętymi.
Na przedstawicielstwo naszej [pół]tajnej [usoundsystematyzowanej] organizacji, której nawet członkowie nie domyślają się istnienia itd. etc., składają się:

-Dżojcok [MC/rapero]
-Wybitny MC Domix [beatboxer/raper/producent/operator loopstacji]
-Dj Pizgać Trzeba [DJ ze gramofonami]”.

Początek koncertu – o 20.30.

Wydarzenie jest jednocześnie zapowiedzią nadchodzącej wielkimi krokami jubileuszowej dziesiątej edycji Festiwalu Dekonstrukcji Słowa CZYTAJ! Między koncertami mikrofony przejmą organizatorzy i zdradzą co nieco z festiwalowego programu 


 

 

 

Page generated in 0.0209 seconds.