Z ostatniej chwili

Dwie 15-latki groziły o rok młodszej koleżance

2018-10-17 10:42:32 informacje
img

Zastraszaniem i groźbami zakończyła się awantura pomiędzy nastolatkami, do której doszło w jednej z myszkowskich szkół. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci wzięli już sprawę w swoje ręce. Wkrótce dwie 15-latki odpowiedzą przed sądem rodzinnym - informuje myszkowska Policja.
Od dłuższego czasu na terenie jednej z myszkowskich szkół dwie 15-letnie uczennice stwarzają poczucie zagrożenia u swojej koleżanki. Nastolatki zaatakowały 14-letnią myszkowiankę w szkole. Zarzuciły dziewczynie, że doniosła na nie innej koleżance. W ramach „rekompensaty” cały czas zastraszały 14-latkę. Z pozoru niewinna sprzeczka szybko przerodziła się w awanturę, w trakcie której obie 15-latki groziły dziewczynce pobiciem. Przestraszona uczennica, bojąc się pobicia, milczała. Z tego też zapewne powodu zuchwalstwo młodych sprawczyń pozostawało bezkarne. W końcu jednak ich „wyczyny” ujrzały światło dzienne. Przy wydatnej pomocy rodziców zastraszonego dziecka policjanci zajmujący się problematyką nieletnich z myszkowskiej Policji wkrótce zakończą przestępcze „działanie” 15-latek.
Jak się okazało, 14-letnia pokrzywdzona nie jest odosobnionym przypadkiem. Możliwe, że ofiarami 15-latek są też inne dzieci. Stróże prawa ustalają wszelkie okoliczności, do których doszło na terenie szkoły. Dwie sprawczynie za swoje czyny tłumaczyć się będą przed sądem rodzinnym.

Page generated in 0.0702 seconds.