Z ostatniej chwili

Działki pod dzierżawę

2021-10-04 13:47:36 informacje
img

Działki pod dzierżawę

Znajdujące się przy al. Wojska Polskiego i ul. Orlik-Rückemanna miejskie nieruchomości zostały przeznaczone do dzierżawy. Łącznie wynająć można 7 działek budowlanych – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Działka przy ul. Orlik-Rückemanna to obszar w części utwardzony (zawierający m.in. chodniki), w części obejmujący fragment pasa drogi powiatowej. Teren o powierzchni 0,2 ha jest w części przygrodzony i zagospodarowany przez właścicieli nieruchomości sąsiednich, na miejscu znajduje się też zieleń. Całość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka może być przeznaczona m.in. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. Wartość czynszu dzierżawnego to 330 zł + VAT (23%) rocznie.

Przy al. Wojska Polskiego do dzierżawy udostępniono 6 połączonych ze sobą działek o powierzchni od 0,2 do 0,8 ha. Na większości z nich znajdują się budynki przemysłowe (lub inne), całość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i wyposażona w infrastrukturę techniczną (sieć energetyczna, ciepłownicza, w części wodociągowa i kanalizacyjna). Działki mogą być przeznaczone m.in. pod działalność handlową i usługową. Wartość czynszu dzierżawnego wynosi 707,08 zł +VAT (23%) miesięcznie.

Szczegółowe informacje dotyczące dzierżawy poszczególnych działek można znaleźć w biuletynie informacji publicznej Urzędu Miasta Częstochowy. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Częstochowy pod numerami: 343 707 814, 343 707 844.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.015 seconds.