Z ostatniej chwili

Giełda promocji absolwentów Politechniki

2019-12-02 15:32:33 informacje
img

30 wystawców zaprezentowało się podczas XIII edycji Giełdy Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej, która 28 listopada odbyła się w klubie Politechnik - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

To firmy i instytucje w których pracują absolwenci uczelni.

Młodzi ludzie, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem swojej kariery zawodowej, mieli okazję zapoznać się z ofertami pracy, uzyskać szczegółowe informacje o przedsiębiorstwach.

Giełda jest okazją do nawiązywania współpracy uczniów i studentów z absolwentami uczelni, którzy często oferują możliwość odbywania praktyk zawodowych i dyplomowych w swoich firmach, proponują też zatrudnienie po ukończeniu szkoły lub studiów.

To inicjatywa, której celem jest utrzymanie i zacieśnienie więzi z wychowankami Politechniki, a także okazja zaprezentowania osiągnięć zawodowych absolwentów oraz firm, które szukają nowych pracowników i partnerów. Studentki i studenci mogli się spotkać z potencjalnymi pracodawcami, a pracodawcy wybrać najlepszych kandydatów do zatrudnienia. Uczennice i uczniowie szkół średnich z kolei mogli przekonać się, że wiedza zdobyta na Politechnice Częstochowskiej może zapewnić sukces zawodowy.

Organizatorami Giełdy były Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Częstochowskiej i Politechnika Częstochowska.

Fot. Magda Fijołek

 

Page generated in 0.0157 seconds.