Z ostatniej chwili

Gong-sesja

2019-09-04 12:15:43 informacje
img

Gong - sesja., koncert głęboko relaksacyjny przy dźwiękach gongów w pozycji leżącej. Forma żywej medytacji w czwartek 5 września odbędzie się w Centrum Psychoterapii i Rozwoju (ul. Wilsona 6). Początek o godz. 19.00.

Gong - sesja pozwala się zrelaksować, zrównoważyć system emocjonalny, głęboko odetchnąć, zbudować przestrzeń dla swobodniejszego myślenia, rozpuścić wszelkie napięcia, pobudzić do działania, kiedy trzeba.

Wybudza intuicję i kreatywność. 

Na taką odprężającą sesję zwykło się mawiać „Kąpiel w dźwięku". To bardzo trafne porównanie, gdyż dźwięki tych instrumentów mają szczególny charakter, tworzą mianowicie przestrzeń, w którą można się dosłownie zanurzyć, wykąpać w odświeżających tonach całego /całą Siebie. Poprzez dźwięki gongów można rozkruszyć zgromadzone w ciele napięcia mięśniowe, blokady emocjonalne oraz mentalne.

Celem takiej dźwiękowej sesji jest stan równowagi na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym. 

Podczas koncertu uczestnicy leżą na materacach. Sam koncert trwa ok. 60 minut, pozostały czas to wstęp, kontemplacja i podsumowanie sesji. Można zabrać ze sobą swój koc i poduszkę. 

Prowadzenie: Robert Kiedrzyński - mistrz bioenergoterapii, muzyk, ojciec, miłośnik drzew. Związany ze środowiskiem terapii dźwiękiem od 2001 r. Posiada uprawnienia niemieckiego „Institut fur Klang - Massage - Therapie". Swoją szczególną intuicję wykorzystuje do pracy z ludźmi w formie indywidualnych sesji masażu dźwiękiem mis, masażu pulsacyjnego oraz grupowych medytacji dźwiękowych.  Posiada mocny kontakt z siłami przyrody, szczególnie drzewami. Od 20 lat zgłębia wiedzę o człowieku. W swojej osobistej drodze korzystał z wszelkich diet, głodówek, technik oddechowych, drzew, ziół, instrumentów dźwiękowych, muzyki, pracy z energiami. Obecnie chętnie dzieli się na swoich zajęciach bogatą wiedzą opartą na swoim doświadczeniu.

Więcej informacji i zapisy:   robert.kied@gmail.com, tel. 608 108 492 - Robert. 

 

Page generated in 0.0307 seconds.