Z ostatniej chwili

Groźny wypadek z udziałem motocyklisty

2019-07-23 11:17:28 informacje
img

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło w niedzielę w Zajączkach Drugich. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że kierowca osobowego volkswagena podczas wyprzedzania samochodu dostawczego, zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklistą. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala - informuje kłobucka Policja.

W minioną niedzielę około godz. 21.30 na DK nr 43 w miejscowości Zajączki Drugie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że na prostym odcinku drogi, jadący w kierunku Krzepic osobowy volkswagen podczas wyprzedzania dostawczego iveco zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklistą.

Samochodem osobowym biorącym udział w wypadku kierował 62-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego, natomiast motocyklistą był 25-letni mieszkaniec powiatu oleskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na skutek wypadku obrażeń ciała doznał 25-letni kierowca motocykla, z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Obecnie przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych.

Wszystkie osoby będące świadkami lub posiadające informacje w sprawie wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Page generated in 0.0346 seconds.