Z ostatniej chwili

Hotel zamienił na celę

2018-04-04 10:18:39 informacje
img

47-letni mężczyzna wynajął hotelowy pokój, ale... noc spędził w policyjnym areszcie. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak kryminalni z Myszkowa znaleźli w wynajętym przez niego pokoju marihuanę - informuje myszkowska Policja.
Kryminalni z Myszkowa otrzymali informację, że w jednym z hoteli przebywa mężczyzna, który posiada narkotyki. Złożyli więc wizytę 47-latkowi, który zadomowił się w jednym z pokoi. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego lokalu trafili na metalowe pudełko i woreczek foliowy z zielonym suszem. 
47-latek na początku przyznał, że to marihuana, która należy do niego. Później zmienił wersję i twierdził, że nie wie, skąd "to" się wzięło, próbował wmówić policjantom, że "ktoś" mu ją podrzucił. 
Mężczyzna był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzut posiadania narkotyków. Gdy wytrzeźwiał, został przesłuchany i przyznał się do winy. 47-latek zapewne długo będzie wspominał pobyt w policyjnym "hotelu".

Page generated in 0.0692 seconds.