Z ostatniej chwili

Jak zdobyć rynki zagraniczne

2021-07-07 14:56:37 informacje
img

Na poświęcone rozwijaniu eksportu szkolenie zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP Fundusz Górnośląski S.A. Odbędzie się ono w  Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121) we wtorek 13 lipca o godz. 13.00 – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Ze szkolenia skorzystają przedsiębiorcy chcący eksportować swoje produkty, technologie albo wiedzę, ale… niewiedzący dokładnie, od czego zacząć. Na spotkaniu będzie mowa m.in., jak przygotować firmę do eksportu, jakimi zasobami trzeba dysponować, żeby wejść na rynki zagraniczne, jaka wiedza na temat eksportu jest potrzebna, z jakich programów wsparcia można korzystać oraz jak szukać partnerów zagranicznych.

Szkolenie „Jak zdobyć rynki zagraniczne” jest organizowane w ramach projektu „Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania”, realizowanego przez województwo śląskie oraz Fundusz Górnośląski S.A. Jednym z celów projektu jest dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP województwa śląskiego profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju działalności biznesowej na poszczególnych rynkach.

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/spotkanie-ip2/

Dodatkowych informacji udziela Punkt Informacyjny Funduszu Górnośląskiego S.A. w Częstochowie (al. Najświętszej Maryi Panny 34), tel. +48 32 723 31 13 wew. 199.

Page generated in 0.0162 seconds.