Z ostatniej chwili

Klub Młodego Wędkarza w Galerii Jurajskiej

2019-03-22 10:40:25 informacje
img

Świat ryb pełen jest kolorów i niesamowitych stworzeń, które fascynują nas od wieków. Ten świat będzie można poznać bliżej w Centrum Niedzielnej Rozrywki Galerii Jurajskiej w najbliższą niedzielę 24 marca. Na nainteresowanych czekać będzie moc atrakcji z rybą w roli głównej.
Klubu Młodego Wędkarza - to nietypowe wydarzenie, które przybliży tę niezwykłą pasję.
Dzięki specjalnemu symulatorowi będzie można się wcielić w wędkarza i spróbować swoich sił, łowiąc ryby w rzece i jeziorze. O pasji, jaką jest wędkarstwo, opowie prezes Koła Wędkarskiego.
Nie zabraknie także okazji, żeby... stworzyć własną odjazdową rybę. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach lepienia ryb z masy solnej, a następnie ozdobić ją np. cekinami czy brokatem.
Ponadto odbędą się warsztaty tworzenia biżuterii zainspirowanej światem ryb, jego kształtami i kolorami. Podczas zajęć powstaną wyjątkowe wisiorki, broszki czy kolczyki.
Nie zabraknie także konkursów z wyjątkowymi nagrodami. Organizatorzy przygotowali także quizy i gry zręcznościowe, w tym m.in. łowienie ryb z basenu.
Początek o godz. 12:00. Wstęp wolny.
Jak zawsze w niedzielę, w Centrum Niedzielnej Rozrywki będzie można skorzystać aż z 18 czynnych restauracji, kina, fitness clubu, centrum rozrywki Bajkowy Labirynt i wielu, wielu atrakcji.

Page generated in 0.0316 seconds.