Z ostatniej chwili

Konferencja o schorzeniach układu krzepnięcia

2018-04-25 10:58:35 informacje
img

Konferencja naukowo-dydaktyczna poświęcona tematyce schorzeń układu krzepnięcia odbędzie się w auli Akademii im. Jana Długosza w sobotę 28 kwietnia.   
Szkolenie jest przeznaczone dla lekarzy rodzinnych i internistów oraz lekarzy specjalistów innych dziedzin medycyny.   
Do udziału organizatorzy zapraszają również diagnostów laboratoryjnych i transfuzjologów, których zainteresować może tematyka kompleksowego zabezpieczenia chorych od początku procesu diagnostycznego - przy podejmowaniu ważnych decyzji i działań, gdy podejrzewamy groźne zaburzenia krzepliwości i w czasie ich intensywnego leczenia.   
Ideą przewodnią spotkania (co wyraża również tytuł konferencji) jest przekazanie jak największej ilości praktycznych wskazówek diagnostycznych i terapeutycznych dotyczących opieki nad pacjentem z zaburzeniami hemostazy w sytuacji znacznego oddalenia od wysoko specjalistycznych placówek medycznych zajmujących się chorym hematologicznym.   
Organizatorzy pragną, korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów w naszym kraju, ułatwić Państwu podejmowanie ważnych decyzji i działań przy podejrzeniu groźnych zaburzeń krzepliwości krwi i w czasie ich intensywnego leczenia.   
Konferencja ma charakter warsztatowy. Będzie połączona z szeroką dyskusją dotyczącą zagadnień praktycznych i przypadków klinicznych.        
Organizatorem wydarzenia jest Jurajski Ośrodek Onkologii działający w naszym mieście.   

 

Page generated in 0.0347 seconds.