Z ostatniej chwili

Kowalski podpisał umowę

2021-02-02 13:11:51 informacje
img

Kapitan i rozgrywający Exact Systems Norwida Tomasz Kowalski przedłużył kontrakt z częstochowskim klubem o dwa kolejne lata. Już w środę będzie mógł poprowadzić swoich kolegów do 15. zwycięstwa w sezonie w meczu z Mickiewiczem Kluczbork.

Siatkarze Exact Systems Norwida nie mają czasu na treningi i dłuższy odpoczynek. Już w środę w hali Norwida przy ul. Jasnogórskiej zmierzą się z Mickiewiczem Kluczbork. Faworytem będą częstochowscy siatkarze, którzy w weekend awansowali na 4. miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi i teraz będą robić wszystko, by utrzymać miejsce w czołowej czwórce. Z Mickiewiczem łatwo jednak nie będzie. To drużyna, która wygrała 10 z 18 rozegranych spotkań i traci do częstochowian 9 punktów.

Zawodnicy trenowani przez Piotra Lebiodę są jednak „na fali" i chcą pokonać Mickiewicza, by odnieść 15 zwycięstwo w sezonie. Czy częstochowianie w środę będą cieszyć się z kolejnego zwycięstwa? Kibice Exact Systems Norwida wierzą, że tak.

W poniedziałek okazało się też, że działacze Exact Systems Norwida porozumieli się z kapitanem i rozgrywającym drużyny Tomaszem Kowalskim. Kowalski podpisał nową umowę, która ma obowiązywać przez najbliższe 2 lata. 

Środowym mecz Norwida z Mickiewiczem odbędzie się bez udziału publiczności.

Page generated in 0.0149 seconds.