Z ostatniej chwili

Kradł w swym mieszkaniu prąd

2019-04-05 10:48:27 informacje
img

Stróże prawa z koziegłowskiego komisariatu zatrzymali 51-latka podejrzanego o dokonanie włamań do domów letniskowych. Mundurowi w jego mieszkaniu ujawnili także „lewą” instalację elektryczną. Zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia - informuje myszkowska Policja.

Koziegłowscy kryminalni pracujący nad sprawą włamania do domu letniskowego w Markowicach wpadli na trop 51-letniego włamywacza. W środę, podczas zatrzymania mężczyzny w jego mieszkaniu, policjanci ujawnili też „lewą” instalację elektryczną. Jak się okazało, sprawca tego czynu, pomijając licznik, skręcił przewody, okradając w ten sposób dostawcę energii elektrycznej. 

51-latek został zatrzymany. Podczas przesłuchania wyszło na jaw, że mężczyzna dwukrotnie włamał się do tego samego budynku, skąd zabrał produkty spożywcze i przetwory.  Zatrzymany przyznał się do zarzucanych przestępstw. Za dokonanie kradzieży z włamaniem grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

Zdjęcie: Iskrzące, prowizorycznie wykonane instalacje stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa również dla innych mieszkańców, dlatego o „lewych” instalacjach należy zawiadamiać administratora budynku lub policję.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

 

Page generated in 0.0601 seconds.