Z ostatniej chwili

Kręcą „Barwy szczęścia” w Olsztynie

2019-07-25 10:13:55 informacje
img

Do Olsztyna koło Częstochowy przyjeżdża ekipa serialu „Barwy szczęścia”. Filmowcy nakręcą sceny do dwóch odcinków, które widzowie zobaczą na antenie TVP2 w styczniu 2020 r. - informuje Kamila Kubat, referent  Referatu Promocji i Turystyki Urzędu Gminy Olsztyn.
Góra Biakło, Góra Zamkowa, Rynek i przede wszystkim Grota Towarna będą tłem perypetii młodych bohaterów serialu – Zuzy (w tej roli Anna Adamus), Filipa (Jakub Dyniewicz), Adriana (Emil Lipski) i Dawida (Jan Wieteska). Reżyserem odcinków 2179 i 2180 jest Grzegorz Waller. 

- Cieszymy się, że udało nam się wyjechać na zdjęcia poza Warszawę. Szukaliśmy odpowiedniego miejsca do realizacji wakacyjnego wątku bohaterów. Jura Krakowsko-Częstochowska z przepięknymi krajobrazami będzie idealną naturalną scenografią dla naszego serialu – mówi Karolina Baranowska z biura producenta serialu. 

Czego będzie dotyczył wątek, do którego zdjęcia powstają w Olsztynie? Zuzia i Filip – zakochani w sobie młodzi ludzie – zostają rozdzieleni za karę na czas wakacji. Chłopak przebywa na obozie survivalowym na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Znajomi – Adrian i Dawid – przekonują dziewczynę, żeby pojechała z nimi w odwiedziny do Lisieckiego. Filip cieszy się ze spotkania z ukochaną i zabiera ją do Groty Towarnej…

„Barwy szczęścia” to popularny polski serial codzienny, drugi po „M jak miłość” pod względem liczby widzów Zdobył wszystkie 4 Telekamery. Produkcja Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki zadebiutowała 27 września 2007 roku, a Górkowie, Walawscy i Pyrkowie szybko podbili serca widzów. Pokazywany jest  od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 na antenie TVP2. Premierowe odcinki - już od 2 września 2019.

 

Page generated in 0.0177 seconds.