Z ostatniej chwili

Mocne uderzenie Stand-Upu

2019-10-30 12:03:28 informacje
img

Stand-Up Comedy - mocne uderzenie Stand-Upu czeka nas dziś, w środę 30 października w Muzycznej Mecie (ul. Jasnogórska 13). 

O godz. 19.00 w lokalu rozpoczną występ Mieszko Minkiewicz, Maciej Brudzewski i Michał Kutek. Przygotujemy się więc na mocną dawkę śmiechu!

Odwiedzi nas trójka bardzo mocnych i różnorodnych komików wraz ze swoimi najnowszymi programami. Wystąpią:

- Michał Kutek - prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą „100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”. Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

- Maciej Brudzewski - swoim poprzednim programem pt. „Burdel” zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. Nie inaczej będzie tym razem. Wszystko, co lubisz, znajdziesz w nowym programie Brudza, pt.: „Każdy ratuje siebie". Zobacz to na żywo i sprawdź, która historia stanie się Twoją ulubioną!

- Mieszko Minkiewicz - świeżo upieczony zwycięzca Polskiej Ligi Roast Battle No Limits. Reprezentant zarówno Białegostoku jak i świetnego poczucia humoru i niezależnych poglądów. Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości polskich festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

 

Page generated in 0.0707 seconds.