Z ostatniej chwili

OKF „Iluzja” od piątku znów otwarty

2021-02-09 12:17:39 informacje
img

Od 12 lutego będzie można znów wybrać się na seans do Ośrodka Kultury Filmowej „Iluzja” (III Aleja 64).  W repertuarze filmy dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych; dokumenty, fabuły, animacje; filmy walentynkowe, przedpremierowe i te, których pokazy, choć zaplanowane - nie odbyły się w listopadzie – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W pierwszy weekend otwarcia na młodsze częstochowianki i częstochowian czekać będzie animacja dla dzieci MAGICZNE MUZEUM, a dla starszych dzieci - lubiane BIURO DETEKTYWISTYCZNE, OPERACJA MUMIA oraz TARAPATY 2.

W Walentynkowy Weekend OKF zaprasza wszystkie pary w krótkich i długich związkach, niezależne singielki i singli na inteligentną komedię i płomienny romans – PALM SPRINGS i LEKCJA MIŁOŚCI.

Przed widzami także długo wyczekiwany pokaz przedpremierowy znakomitej, nagradzanej na festiwalach, w tym Złotymi Lwami na FPFF w Gdyni, animacji Mariusza Wilczyńskiego ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA; laureat czterech nagród Europejskiej Akademii Filmowej (najlepszy film, reżyser, scenariusz, aktor), czyli przedpremierowy pokaz NA RAUSZU oraz film o jednym z największych mistrzów współczesnej fotografii, prowokującym i intrygującym - HELMUT NEWTON. PIĘKNO I BESTIA

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi rządowymi na kinowej widowni będzie w sprzedaży dostępna połowa miejsc. Widzów obowiązuje konieczność dezynfekcji rąk, zachowania dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa, również podczas seansu filmowego.

Szczegółowy repertuar już jest dostępny na stronie OKF.  Rozpoczęła się też internetowa sprzedaż biletów.

Page generated in 0.015 seconds.