Z ostatniej chwili

Zaginęła 28-latka

2020-11-18 10:07:22 informacje
img

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionej Martyny Ślifirskiej z Myszkowa. Wyszła z domu 7 listopada i do tej pory nie wróciła. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112.

Zaginiona ostatnio kontaktowała się z bliskimi 12 listopada. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków, tel. kontaktowy 47 85 842 85 lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 25 lat; wzrost 150 cm; szczupła budowa ciała; włosy proste, długie do ramion, farbowane na kolor różowy z białymi pasmami; oczy niebieskie; braki w uzębieniu górnej szczęki.

W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową koloru zielonoszarego z kapturem z futerkiem, spodnie typu jeans w kolorze granatowym, obuwie sportowe do kostki w kolorze czarnym, miała czarną torebkę skórzaną tzw „listonoszkę”. 

 

Page generated in 0.0145 seconds.