Z ostatniej chwili

Podróż do Płocka zakończona… w policyjnym areszcie

2019-08-05 10:47:12 informacje
img

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości nieletnich myszkowskiej komendy zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Stróże prawa znaleźli biały proszek zawinięty w lateksową rękawiczkę. Po przebadaniu okazało się, że to amfetamina pozwalająca na przygotowanie prawie 80 dilerskich działek narkotyku. Mężczyzna przyznał się do posiadania niedozwolonej substancji. Grożą mu 3 lata więzienia - informuje myszkowska Policja.

W czwartek około godz.13.00 na ul. Ogrodowej w Żarkach Patrol policjantów z zespołu ds. nieletnich z Myszkowa zauważyli renaulta clio, a w nim 4 mężczyzn i kobietę. Stróże prawa postanowili skontrolować podróżującą załogę. Podczas legitymowania okazało się, że ich celem jest dotarcie na koncert do Płocka. Podczas kontroli jeden z nich, 26-latek z Sosnowca, zachowywał się bardzo nerwowo i nie potrafił zapanować nad emocjami. Po chwili wyszło na jaw, że kierowca pojazdu ma przy sobie niedozwoloną substancję. Mundurowi zabezpieczyli (zawinięty w rękawiczkę jednorazowego użytku) biały proszek.

Badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina, z której można przygotować prawie 80 dilerskich działek narkotyku. 26-latek został zatrzymany za posiadanie niedozwolonej substancji. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania zabronionej substancji, do czego się przyznał. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.0361 seconds.