Z ostatniej chwili

Policjanci podarowali dzieciom radość

2020-03-23 10:03:49 informacje
img

W odpowiedzi na ogłoszenie internetowe policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów zorganizowali zbiórkę zabawek, gier, książek oraz artykułów papierniczych. A wszytko to dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Częstochowie. Mundurowi w ciągu zaledwie 3 dn, zebrali wiele przedmiotów, które na pewno przydadzą się, by pokonać nudę - informuje częstochowska Policja.
Zaraz po tym, jak na jednym z portali internetowych ukazało się ogłoszenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, będącej domem dla 14 podopiecznych w różnym wieku, policjanci z częstochowskiej drogówki, wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów w Częstochowie, zorganizowali akcję zbierania potrzebnych artykułów.
W piątkowe przedpołudnie 20 marca mundurowi pojawili się ze Sznupkiem pod oknami placówki, by przekazać zebrane gry planszowe, zabawki, książki, kolorowanki, kredki i wiele innych ciekawych przedmiotów, które pomogą dzieciom i młodzieży kreatywnie wypełnić czas.
Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0143 seconds.