Z ostatniej chwili

Przyjęcie w ogrodach hrabiego Krasińskiego

2019-09-18 12:22:17 informacje
img

Przyjęcie w ogrodach hrabiego Krasińskiego to jedna z atrakcji Święta Szlaku Orlich Gniazd „Juromania”. Wydarzenie odbędzie się w Zespole Pałacowo-Parkowym w Złotym Potoku w niedzielę 22 września. Organizatorzy zapraszają w strojach z epoki.

Przyjęcie poprzedzi Rajd Pieszy „Atrakcje turystyczne złotopotockiego Szlaku Orlich Gniazd” w sobotę 21 września o godz. 11.00.

Niedzielne przyjęcie ma program następujący:

13.00 - Spacer Szlakiem Poezji i iLegend

14.00 - Oficjalne rozpoczęcie. Koncert Chóru im. Z. Krasińskiego. Popisy kulinarne i degustacja potraw.

14.30 - Pokaz Prawdziwej Magii - iluzjonista Paweł Kwiecień. Spacer po ogrodach hrabiego Krasińskiego. Warsztat edukacyjny dla dzieci.

15.30 - Koncert kwartetu smyczkowego „Dobry Ton”. Konkurs dla uczestników na najpiękniejszy strój z epoki (ok. poł. XIX w.). Zwiedzanie z przewodnikiem wystawy „Pamiątki po rodzinie Krasińskich ze zbiorów Muzeum Częstochowskiego”

16.30 - Koncert Kwartetu Wokalno-Instrumentalnego „Sogni D’Oro” w repertuarze operetkowym. Spotkanie z poezją Zygmunta Krasińskiego i nie tylko.

17.30 - Koncert zespołu „Małe kino” - spotkanie z balladą

Wydarzenia towarzyszące w ramach prezentacji stylu epoki: stroje, samochody, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, opowieści, ciekawostki, atrakcje - m. in. fotolustro, zoetrop, zaabawkowy teatr.

Page generated in 0.0208 seconds.