Z ostatniej chwili

Psia edukacja w Galerii Jurajskiej

2019-02-02 17:26:22 informacje
img

Jak bawić się z psiakiem i dbać o swojego czworonoga? Co lubią robić nasze zwierzaki, kiedy nie śpią? Jak przygotować się do spaceru w parku i rozpoznać psi foch? W końcu, jak wybrać idealnego psa dla siebie i swojej rodziny? Tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć na niedzielnych warsztatach z psiakami dla dzieci w Galerii Jurajskiej.
- Warsztaty przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci, ale nie zabraknie także wiedzy dla dorosłych. W programie wydarzenia znajdzie się kilkadziesiąt indywidualnie opracowanych zajęć edukacyjnych z czworonogami. W tym m.in. warsztaty Bezpieczny Pies Bezpieczne Dziecko, podczas których dzieci dowiedzą się, jak zachować się w towarzystwie agresywnego psa i jak reagować w takiej sytuacji - zapowiadają organizatorzy. - Najmłodsi dowiedzą się ponadto, jaką rolę odgrywają psiaki w społeczeństwie i czy można głaskać każdego psa. Dzieci będą mogły nauczyć się też rozpoznawać psie emocje i nastroje oraz potrzeby. W trakcie warsztatów będzie również okazja do poznania ulubionych psich zabaw oraz psiej diety!
Towarzyszyć im będą liczne animacje w tym m.in. malowanie buziek oraz okulary do wirtualnej rzeczywistości. Ta ostatnia animacja pozwoli dzieciom zobaczyć świat oczami czworonoga.
Wydarzenie potrwa od godz. 12.00 do 17.00.

Page generated in 0.0317 seconds.