Z ostatniej chwili

Seminarium dla firm rodzinnych

2020-01-27 13:07:45 informacje
img

Szóste seminarium dla Firm Rodzinnych w Częstochowie pt. „Aspekty organizacyjne. Kwestie pozornie banalne – Jak zdobyć i zatrzymać DOBREGO pracownika?” Na początku lutego odbędzie się w Częstochowie. 

Poprowadzą je Kamila Grochowina z Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych oraz Adam Wąsik – współwłaściciel Pracownia_EB. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych”.

- W trakcie spotkania dowiesz się m.in.: jak myśleć o rekrutacji Twoich kandydatów i jakie zadawać sobie pytania; dlaczego kandydat z kampanii może być lepszy niż kandydat z ogłoszenia; co to jest CPC, CTR, remarketing, link sponsorowany, geolokalizacja – jak i w jakim celu to wszystko ze sobą połączyć; jak dobrać narzędzia do konkretnych grup docelowych, jak tworzyć dopasowane mediaplany. W drugiej części opowiemy dodatkowo, dlaczego nie doceniamy pracowników i dlaczego dzisiaj trzeba to robić; dlaczego docenianie to stały proces potrzebny każdej firmie/organizacji; czym jest inteligencja emocjonalna - zapowiadają organizatorzy.

Miejscem spotkania będzie Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny (ul. Wały Dwernickiego 117/121). Odbędzie się ono we wtorek 3 lutego w godz. 10.00 – 18.00.  Aby wziąć w nim udział,  należy zarejestrować swoją firmę do projektu, korzystając ze wsparcia animatora, Kamili Grochowiny.

 lck-czestochowa@firmyrodzinne.eu

 (+48) 34 360 56 88 w. 29

Page generated in 0.0198 seconds.