Z ostatniej chwili

Serce do walki

2019-11-04 15:28:43 informacje
img

Serce do walki

Film „Serce do walki”  w reżyserii Kacpra Anuszewskiego wejdzie na ekrany w grudniu. Zwracamy na niego uwagę, bowiem główną rolę  Piotra gra w nim częstochowianin Łukasz Wabnic.

Obok niego na ekranie między innymi: Marcin Zarzeczny (Andrzej, brat Piotra). Marek Siudym (Aleksander, trener Piotra). Ewa Kasprzyk, Grzegorz Kowalczyk, Monika Dryl, Mieczysław Hryniewicz, Michał MIlowicz.

Opis dystrybutora jest następujący: Piotrek jest utalentowanym sportowcem. W pamięci ma jednak traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa, które rzucają się cieniem na całe jego obecne życie. Nie mogąc odnaleźć swojej drogi, zaczyna brać udział w nielegalnych walkach. Pewnego dnia jego życie się jednak zmienia. Poznaje niezwykłą dziewczynę i otrzymuje propozycję nie do odrzucenia, która może zmienić wszystko. Piotrek podejmuje wyzwanie i zamierza pokazać światu, na co go stać. W jego otoczeniu są jednak ludzie, którzy zrobią wszystko, aby poniósł porażkę. Tylko wsparcie najbliższych osób może dać mu siłę, której tak bardzo potrzebuje.

„Serce do walki” wchodzi na ekrany 13 grudnia

 

Page generated in 0.0149 seconds.