Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami

2019-04-05 10:56:59 informacje
img

„Dotacje na szkolenia i doradztwo dla MŚP oraz dotacje i pożyczki na rozwój działalności gospodarczej w 2019” - to temat ,,Śniadania z Przedsiębiorcami, które w czwartek 11 kwietnia odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Podczas spotkania zostaną poruszone zagadnienia:

1. Główne założenia projektu: Centrum Usług Rozwojowych w województwie śląskim. Wsparcie na rzecz MŚP i ich pracowników:

- kto może wnioskować o dofinansowanie?

- na co można otrzymać dofinansowania i na jakich zasadach?

- ile wynosi poziom dofinansowania?

2. Główne założenia nowego projektu: Usługi rozwojowe dla MŚP.

3. Możliwości uzyskania dofinansowania przez przedsiębiorców z Funduszy Unijnych na rozwój działalności gospodarczej w 2019 r.

4. Preferencyjne pożyczki dla firm.

Prelegentem będzie Jerzy Ostrowski - animator w projekcie „Centrum Usług Rozwojowych w województwie śląskim. Wsparcie na rzecz MŚP i ich pracowników” prowadzonym przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. oraz  Józef Wojtas - specjalista ds. Funduszy Europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego w Częstochowie prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Spotkanie odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121). Rozpocznie się o godz. 8.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowani proszeni są o rejestrację za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.arr.czestochowa.pl w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”.

Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres: sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

 

Page generated in 0.0558 seconds.