Z ostatniej chwili

Ten weekend w mieście należy do młodych

2019-06-06 14:56:28 informacje
img

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta odebrali symboliczny klucz do bram Częstochowy z rąk prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka. Od 7 do 9 czerwca zapraszają do Parku Lisiniec na festiwal Summer Chill – przygotowali tam atrakcje dla całych rodzin - informuje Marcin Breczko z Biura Prasowego Urzędu Miasta.   

Przekazanie Częstochowy we władanie młodzieży na cały nadchodzący weekend odbyło się dziś, w czwartek  6 czerwca w Urzędzie Miasta.

Po studentach i seniorach to właśnie licealiści – reprezentowani przez Młodzieżową Radę Miasta – są kolejną grupą, która przez kilka dni organizuje w Częstochowie swoje święto. Zaprasza na nie jednak wszystkie pokolenia – choć Summer Chill to impreza organizowana przez młodych dla młodych, w Parku Lisiniec nie zabraknie atrakcji także dla dzieci i dorosłych. Będą konkursy, zabawy dla maluchów i „obowiązkowa” strefa food trucków. Dla śmiałych – możliwość oddania skoku na bungee, a dla tych, którzy wolą leniwy relaks – seans filmowy pod chmurką. Tak pomyślana impreza wpisuje się w cele programu ,,Kierunek Przyjazna Częstochowa” – zakłada on m.in. kreowanie atrakcyjnej oferty spędzania wolnego czasu dla wszystkich grup mieszkanek i mieszkańców naszego miasta.

Ze szczegółami tegorocznego Summer Chill można zapoznać się pod linkiem http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=12570

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0202 seconds.